İŞ ARAYAN ve İŞVERENİ BULUŞTURAN ADRES - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
İŞ ARAYAN ve İŞVERENİ BULUŞTURAN ADRES
İŞ ARAYAN ve İŞVERENİ BULUŞTURAN ADRES
İŞ ARAYAN ve İŞVERENİ BULUŞTURAN ADRES
Eklenme :29 Kasım 2017 17:16
                                        

Günümüzde değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte insanların yaşam tercihleri de farklılık göstermiştir. İş alanları artmış, farklı sektörler ve farklı firmalar iş hayatında girişimcilik adına öne çıkmıştır. Bilhassa özel sektörün hızla ilerlemesi ile birlikte personel ihtiyacı daha da yoğunlaşmıştır. Buna paralel olarak ise tamamen devinime uğrayan iş dünyası, özellikle metropollerde hızla ilerlemiştir. İstanbul iş ilanları kapsamında yeni holding ve grup şirketleriyle beraber farklı departmanlarda, inovatif görüş doğrultusunda yeni roller oluşturulmaya başlanmıştır. Bu rekabet ortamında iş bulma adreslerinde şoförlükten, öğretmenliğe; yönetici asistanlığından, editörlüğe kadar her pozisyonda aradığınız kriterlere uygun işi bulmak için birçok işveren ve iş arayanı birleştiren insan kaynakları ortaya çıkmıştır.

Türkiye’de özellikle global alanda yükselen bilişim teknolojileri, eğitim, enerji, finans, gıda, inşaat, iş ve yönetim, otomotiv, sağlık ve sosyal hizmetler, ticaret, toplumsal ve kişisel hizmetler, ulaştırma ve turizm gibi büyük sektörlerin kendine pay ayırdığı alanlar İstanbul içinde bir araya gelmiş ve aynı doğrultuda ilerleyerek iş ilanlarının büyük bir kısmı İstanbul için gerekli hale bir hal almıştır. En çok pozisyon açığı bulunduran sektörler ise pazarlama, yönetici asistanlığı, hizmet sektörü, yapı-inşaat, muhasebe, turizm-otelcilik, eğitim ve satış destek görevleridir. Bu verilere nazaran İstanbul iş ilanları arasında özellikle bazı bölgeler iş ve işçi çekmek açısından oldukça gözdedir. Kurulduğu günden bugüne kadar insan kaynakları konusunda en güncel iş ilanları ve CV’ler ile iş arayan ve işvereni güvenilir bir ortamda buluşturan işbul.net insanların ortak buluşma noktası haline gelmiştir. İş arayan adına dilerseniz sektörel iş ilanları araması yapabilir, şehir, çalışma şartları ve belirlediğiniz tercihlerinize göre size en uygun ve yakın iş ilanlarına kolaylıkla ulaşabilir; pozisyonunuza ait uygun işler geldiğinde tercih ettiğiniz sıklıkta e-posta ile haber alabilirsiniz. İşveren olarak ise geniş aday havuzundan kriterlerinize en uygun personeli rahatlıkla seçebilirsiniz. İşbul.net, aktüel olarak güvenilir iş ve işçi bulmanın pek kolay olmadığı bir alan içinde yenilenen ara yüzü, mobil uygulaması ve kullanım kolaylığı ile insanları bir arada tutuyor.  Aynı zamanda işbul.net hem iş arayanın hem de işverenin genel haklarını gözeterek birçok algoritma seçeneğine dayalı olarak kişileri buluşturmayı hedefliyor. Sistemimize girdiğinizde İstanbul iş ilanları adına en çok tercih edilen Kadıköy iş ilanları veya Şişli iş ilanları için aradığınız kriterlere en uygun kişileri, düzenli bir sıralama halinde sunan isbul.net birçok kişinin ortak adresi haline gelmiştir. İstanbul iş ilanları bazında özellikle İstanbul’un en gözde ilçeleri arasında yer alan Kadıköy ve Şişli, lokasyonları açısından da zaman içinde firmaların ilgi odağı haline gelmiştir. Kadıköy iş ilanları arasında en çok ilgi çeken meslekler editör, saha satış görevlisi, eğitmen, yönetici asistanı ve mimardır. Şişli iş ilanları arasında ise gayrimenkul danışmanı, muhasebe uzmanı, yazılım geliştirme uzmanı, sosyal medya uzmanı, satın alma ve ithalat uzmanı dikkat çekmektedir.

 Buna istinaden insan kaynakları arasında isbul.net hızlı dönüşleri ile bir o kadar dikkat çekmektedir. Aktüel olarak birçok kişinin işini online mecralardan bulduğu bu alanlarda gelen iş ilanlarının editörler tarafından özenle incelenip onaylanması ve iş arayana ulaşması küçük bir zaman dilimi içerisinde gerçekleşmektedir. Sizde tüm Türkiye’deki iş arayan ve işvereni birleştiren işbul.net’e üye olup aradığınız işi veya çalışanı kolaylıkla bulabilirsiniz.
 
 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

05:33

Güneş

06:53

Öğle

12:42

İkindi

15:47

Akşam

18:18

Yatsı

19:33

Öne Çıkan Haberler!X