Hızlı Ve Öfkeli 8 Filmi Bilgiler - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Hızlı Ve Öfkeli 8 Filmi Bilgiler
 Hızlı Ve Öfkeli 8 Filmi Bilgiler
Eklenme :28 Mart 2017 12:01
Sinema sektörün de her geçen gün adını duyuran ve bir öncekine göre çok daha iddialı olan filmler ortaya çıkmaktadır. Bu filmlere bakılacak olur ise hepsine ciddi yatırımlar yapılmış ve hepsinin de oyuncu kadrosu en yetenekli kişilerden oluşmaktadır. Son günler de vizyona girecek olan Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi de bu sınıf için de yer almaktadır. Hem yapıla yatırım ile hem de dev oyuncu kadrosu ile göz büyülemeye devam ediyor. Ayrıca bu film diğer filmlere göre bir farklılık daha içermektedir ve bu film sekizinci seri için de olmasına rağmen hala milyonlarca kişi bu filmin vizyona girmesi için sabırsızlık ile bekliyor. Çoğu film daha üç ya da dördüncü serisinde sıkıntı yaratır ve bir çok izleyici kayıp etmeye başlar iken, Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi sekizinci seri olmasına rağmen izleyiciye aynı heyecanı vermeyi büyük oranda başarıyor. Diğer çıkacak serinin bile büyük bir heyecanla bekleneceğini düşünüyoruz. Bu film hakkında biraz bilgi verecek olur isek Amerika da yapıma başlanmıştır, filmin çekimi ise New York ta yapılmıştır ve filmin dili ise İngilizce dili olarak karşımıza çıkıyor. Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi kadrosu her geçen gün daha da zenginleşiyor ve bu kadro için de en iyi oyuncular ve seçilmiş kişiler de yer alıyor. Film hakkında genel bir inceleme yapılacak olur ise bu filmlerin eski serilerinde farklı yüzler karşımıza çıkmaktaydı, bu seride ise oyuncu değişiklikleri olmuş ve yeni yüzler de karşımıza çıkmaya başlamış.

Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi yönetmeni ne bakılacak olur ise yeni yönetmen olarak F. Gary Gray karşımıza çıkmaktadır, yeni bir yönetmen olmasına rağmen filme çok büyük katkıları da olmuştur. Oyuncu kadrosun da ise güçlü isimler yer almaktadır ve bu isimlere bakılacak olur ise Chris Bridges , Jason Statham, Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson gibi isimler bu ünlü oyuncular arasında yer almaktadır. Bu film için de iki tane yapımcı yer almaktadır ve bu yapımcılar ise Vin Diesel ve Neal H. Moritz olmak üzere iki kişi olarak karşımıza çıkar. Tüm oyuncular, yönetmen, tüm yapımcılar ve hikayenin yazarı bu film için çok büyük uğraşlar vermiş ve bu film için çok fazla çaba harcamış, ortaya da tam bir sanat eseri çıkarmışlardır. Hızlı ve öfkeli 8 izle diyor iseniz ilk olarak hikayesine de biraz aşinalık kazanmış olmanız gerekir. Bu filmin hikayesinden bahsedilecek olur ise eski serilerine göre biraz daha sakinlik ve farklılık arz etmektedir. Filmin önemli karakterleri arasında yer alan Dom , suça meyilli biridir ve sürekli adı suç olaylarına karışmaktadır. Bu seri de Dom bir karar alır ve bu sürçten sonra kesinlikle suç olaylarına da karışmamaya devam eder. Bu kararını Letty adı verilen kişi ile paylaşır ve beraber suça karışmama kararı da alırlar. Bundan sonra suçtan uzak ve sakin yaşama konusunda bir karar alırlar. Bunun üzerine evlenirler ve balayı için uzak bir yer tercih ederler, bu şekilde çok daha sakin bir yaşam sürme imkanları olacaktır. Bu kararı öğrenen Chiper adlı kişi bunun üzerine Dom ile konuşur ve bu kararından dönmesi için onu ikna etme çabalarına girer.
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

04:24

Güneş

05:54

Öğle

12:54

İkindi

16:38

Akşam

19:42

Yatsı

21:06

KONYA için hava durumu
parçalı bulutlu
22 °C
parçalı bulutlu
Nem:%32
Ruzgar:22 km/s
Basinc: 883 hPa
Öne Çıkan Haberler!X