Her Hukuk Alanında Uzman Avukatlarımızla Hizmetinizdeyiz - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi - Güncel Haberler,Son Dakika Haberleri,Konya Haberleri
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Her Hukuk Alanında Uzman Avukatlarımızla Hizmetinizdeyiz
Her Hukuk Alanında Uzman Avukatlarımızla Hizmetinizdeyiz
 Her Hukuk Alanında Uzman Avukatlarımızla Hizmetinizdeyiz
Eklenme :06 Mayıs 2018 12:08

Hukuki işlemler; bir hak veya hukuki ilişkinin olması durumunda, tek taraflı, iki taraflı veya çok taraflı irade beyanları olarak tanımlanabilir. Hukuki işlemlerde hakların en doğru şekilde savunulabilmesi için uzmanlık ve bilgi birikimi gerekmektedir. Ada Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak farklı uzmanlık alanlarında profesyonelleşmiş avukat kadromuzla hizmet vermekteyiz. 2013 senesinden beri köklü bir kuruluş olarak uzman avukat kadromuzla yurtiçi ve yurtdışında verdiğimiz hizmetlerle kalite standartlarını yükseltmiş bir hukuk bürosuyuz. 
Uzmanlık alanlarımız Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ceza Hukuku, Vergi Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sigorta Hukuku, Sağlık Hukuku, Marke ve Patent Hukuku, Miras Hukuku ve İş Hukuku’dur. Bakırköy iş hukuku avukatı arıyorsanız adresiniz Ada Hukuk Bürosu olmalıdır. Uzman ve tecrübeli avukatlarımız ile iş hukuku davalarınızı profesyonellik ile takip ederiz ve hak kaybı yaşamadan davalarınızı sonuçlandırırız.

Ada Hukuk Bürosu’nun Konforlu Ofislerinde Sizleri Bekliyoruz
Şahısların iş, işçi ve işveren ilişkisinde olduğu kuralların bütününü kapsayan hukuk dalı iş hukukudur. Verdiği hizmet karşılığında ücret alan işçiler ile çalışanlarına verdikleri hizmet karşılığında belli bir ücret ödeyen işveren arasında iş hukuku bulunmaktadır. İşçinin de işverenin de haklarında herhangi bir kayıp olmaması için iş hukuku davaları yürütülürken uzmanlık gereklidir. Bakırköy iş hukuku avukatı desteği almak istiyorsanız uzman avukatlarımız sizlere destek olacaktır.

Davaların takiplerinin yapılması ve doğru yönlendirmeler yapılması dava süreçlerini direkt olarak etkilemektir. İş Hukuku alanında açılan davalarda tarafların haklarının korunması ve yasalara çok iyi bir şekilde hâkim olunması gereklidir. Müvekkillerimizi en sağlam şekilde savunabilmek için gerekli her donanıma sahip ekibimizle sizlerin yanınızdayız. Bakırköy iş hukuku avukatı ihtiyacınız olduğunda konforlu ofisimizde sizi ağırlayarak danışmanlığınızı yapabilir ve davalarınızı sonuna kadar takip edebiliriz. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımızla müvekkillerimize destek oluyoruz. Her türlü sorununuzda ve sorunuzda sizleri Bakırköy’deki merkez ofisimize bekliyoruz. Hafta içi 08.00-18.00, hafta sonu 08.00-16.00 saatlerinde ofislerimize uğrayabilir ya da 0212 660 64 44 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

06:20

Güneş

07:47

Öğle

12:49

İkindi

15:17

Akşam

17:38

Yatsı

19:00

Öne Çıkan Haberler!X