Elon Musk ve Steve Jobs Yatırımcılar İçin En İyi Örnek - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Elon Musk ve Steve Jobs Yatırımcılar İçin En İyi Örnek
Elon Musk ve Steve Jobs Yatırımcılar İçin En İyi Örnek
Eklenme :15 Ağustos 2017 23:38

Yatırım yapmak, bunu yaparken başarılı olmak ve ileriye yönelik hayaller kurmak, herkesin ajandasında olan konular. Elbette ki ileriye yönelik projeler hayali kurulurken bu işte daha önce başarılı olmuş insanlar, genelde girişimcilerin örnek aldığı kişilerdir. Elon Musk ve Steve Jobs, bu konuda profesyonel girişimci olarak gelişmek isteyen herkese mükemmel bir örnek olarak karşımızdadır.

Burada ilk olarak Elon Musk hakkında bazı bilgileri paylaşmak önemli olabilir. 28 Haziran 1971 yılında doğmuş olan ve yatırımcı olarak oldukça genç sayılacak bu olağanüstü insan, Tesla Motors CEO’su olarak çok önemli başarılara imza atmıştır. Elbette ki güvenli para alışveriş ortamını PayPal, yine bu konuda örnek gösterilecek bir çalışmadır. İnsanların cesur yaklaşımlarla girişimleri desteklemesi, kendilerine örnek aldıkları kişilerin çalışmalarını takip ile mümkündür. Elon Musk bu konuda gerçekten örnek gösterilecek bir kişiliğe sahiptir.
Günümüzde sinemalara konu olmuş bir karakter, hem de milyonlarca izleyicinin dikkatini toplamayı başarmış, çoğu insan için de mükemmel bir örnek olmuştur. Henüz 46 yaşında olmasına rağmen çok büyük başarılara imza atan, yine başarıları ile beraber adından söz ettiren bir insandan bahsediyoruz. Elbette ki bugünkü mevcut durumuna ulaşmak için çok çaba sarf eden bir insan var karşımızda. Eğer ilerleyen zamanlarda kendinize hedefler koymuşsanız, öncelikli olarak bu hedefe ulaşan insanlar sizin için örnek teşkil etmelidir. Çok özenli projelerle yatırımlarını destekleyen ve bugünlere gelen Elon Musk, 15 milyar dolar üzerinde gösterilen serveti ile birlikte, idealist bir zengin nasıl olur? Bunu herkese göstermiştir.

Steve Jobs Gelişim Ve Yatırım Projeleri
Mükemmel bir bilgisayar tasarımcısı olan Steve Jobs, San Francisco'da dolmuş bir Amerikalıdır. 24 Şubat ve 5 Ekim 2011 yılları arasında yaşamış olan Steve Jobs, günümüzde pek çok yatırımcıya ilham vermiştir. Özellikle her üretimi bir çığır açan Apple teknolojisi, çok sayıda insan için mükemmel bir çıkış ve yükseliş hikâyesidir. Güvenilir yatırımdan çok idealist yatırım felsefesi ile yola çıkmış olan bu olağanüstü insan, teknolojiden çok büyük kazançlar sağlamış, aynı zamanda bunu idealist insanlara mükemmel bir örnek haline getirmiştir.

Bugün küçük düşünen ve yatırımlarını saklamayı tercih eden insanlar için, aslında Steve Jobs mükemmel bir örnek oluşturmaktadır. Cesur yatırımcıların zaman içerisindeki yerini görmek için, bu insana bakmanız yeterlidir. İdealist cesur ve çok başarılı bir insan örneği karşınızda iken, yatırım yaparken veya düşünürken, bu tip insanları mutlaka aklınıza getirmeniz önemlidir.
Aslında bu tip yatırımcılar, tüm dünya genelinde insanlar tarafından en çok karşılık gören insanlardır. Özellikle de teknoloji konusunda atılan adımların insanların güncel ihtiyacına dokunuyor olması, bu iki yatırımcının projelerinin karşılık görmesine neden olmuştur. Günümüzde detaylı araştırmalarla siz de küçük yatırımlarla başlayabilir, en azından bu idealist insanları örnek alarak bu gelişimden kendinize pay çıkarabilirsiniz.
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:32

Güneş

05:21

Öğle

12:58

İkindi

16:50

Akşam

20:22

Yatsı

22:03

Öne Çıkan Haberler!X