DentAPlus Ümraniye Diş Polikliniği - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
DentAPlus Ümraniye Diş Polikliniği
 DentAPlus Ümraniye Diş Polikliniği
Eklenme :20 Haziran 2017 11:05
DentAPlus Ümraniye Diş Polikliniği
Polikliniğimiz DentAPlus 2009 yılından beri konusunda uzman ekibi ve sterilizasyonu her daim korunan teknolojik ekipmanlarıyla birlikte hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmetlerimiz ile birlikte Ümraniye diş polikliniği olarak profesyonel hizmet anlayışıyla ağız sorunlarına yönelik çözüm sunan bir kurum olmaya devam edeceğiz.
Birden fazla branşta hizmet veren DentAPlus olarak aşağıda bünyemizdeki branşlar hakkında bilgileri görebilirsiniz.

Ağız ve çene cerrahisi: Ağız içerisindeki yumuşak ve sert dokuları rahatsız edici her çeşit sorun ve rahatsızlığı çözümlemeye yönelik kontrol, teşhis, cerrahi tedavi bu bölümde yapılmaktadır. Operasyonun gerekliliğine göre genel ya da lokal anestezi ile steril ameliyathane ortamında işlemler gerçekleştirilmektedir.

                Çocuk diş hekimliği(pedodonti) : 3 - 14 yaş aralığındaki çocukların diş bakımları, kontrolleri ve çürüklerin tedavileri uygulanarak ilerleyen dönemlerde ağız içi yaşanabilecek sorunları en aza indirgemek amaçlı hizmet verilmektedir.

                Endodontik tedavi(kanal tedavisi) : Enfeksiyon oluşarak derinlere ulaşan çürüklerin dişlerdeki hassasiyetin artmasını sağlamasından dolayı ağızdaki dişi korumak ve ağızda kalmasını sağlamak amaçlı uygulanan bir yöntem olan kanal tedavisi polikliniğimizde alanında uzman hekimler tarafından yapılmaktadır.

                Estetik diş hekimliği: Temel esas alınan durum kişinin kendisini iyi hissedebileceği bir görüntü sağlanabilmesidir. Bununla birlikte aynı zamanda biyolojik olarak da birbiriyle uyumlu bir diş dizgisi oluşturabilmektir. Son derece profesyonel bir yaklaşımla uzman hekimlerimiz tarafından kişinin memnuniyeti ön planda tutularak tedavi gerçekleştirilmektedir.

                İmplant: Ağızda eksilmiş olan ve diş kayıplarından sonraki boşlukların doldurulabilmesi için yapılacak olan protezlere destek olması için kullanılan titanyum özellikli diş kökleridir. Titanyum özellikli implant kullanılması sebebiyle yaşam boyu sorunsuz bir şekilde kullanılması sağlanmaktadır.

                Ortodonti: Bu tedavi amacı dişlerdeki yerleşik düzensizliği tamamen ortadan kaldırmak amaçlı ve dişlerin olması gerektiği düzene gelebilmesi için uygulanan ağız sağlığını esas alan bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi yöntemi aynı zamanda alt ve üst çenelerin işlevsellik özelliklerinin tam anlamıyla kazandırılması ve estetik görüntünün düzelmesi amacını da kapsamaktadır.

Periodontoloji: Diş etrafındaki dokuların ve diş etlerinin sağlığını korumak ve tedavi etmek ana branşı olan bu bölümde; uzman hekimlerimiz tarafından teşhis, tedavi ve tedavi sonrasındaki bakım evrelerini kapsayan uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

                Protez: Diş kayıplarından dolayı ağızın işlevselliğinin devamlılığını sağlamak amaçlı işlemlerin yapıldığı bölümdür. Uzman hekimin tespitleri ve tamamlanması gereken dişlerin planlaması yapılarak kişinin sağlıklı ve rahat kullanımı için en uygun protez uygulaması gerçekleştirilir.
 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

04:26

Güneş

05:55

Öğle

12:54

İkindi

16:38

Akşam

19:41

Yatsı

21:05

KONYA için hava durumu
açık
14 °C
açık
Nem:%42
Ruzgar:3 km/s
Basinc: 883 hPa
Öne Çıkan Haberler!X