Çamaşır Makinem Neden Deterjan Almıyor? - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Çamaşır Makinem Neden Deterjan Almıyor?
Çamaşır Makinem Neden Deterjan Almıyor?
Çamaşır Makinem Neden Deterjan Almıyor?
Eklenme :16 Şubat 2017 16:39

Çamaşır Makinem Neden Deterjan Almıyor?

Çamaşır makinesine koyduğumuz deterjanın tam olarak makine içerisine gittiğinden emin olmanız gerekir. Bazı durumlarda çamaşır makinesinin deterjan almaması çamaşırların temiz olmamasının nedenlerinden biridir. Özellikle koyduğunuz çamaşırların temiz olmadığından şüpheleniyorsanız bu durumda makinenizin deterjan bölümüne kontrol edebilirsiniz. Deterjan bölümünün kapalı olması bu durumda konulan deterjanın makine içerisine ulaşmasını engelleyebilir.

Deterjan bölümünün temizlenmesi gerektiğini zaman zaman mutlaka çıkartılarak içerisinde kalan deterjan kalıntılarının temizlenmesi gerekir. Bu bölüme yanlışlıkla farklı nesnelerin konulması deterjanı makineye alınacağı bölümün kapanmasına neden olabilir. Bu nedenle de kontrol edilmesi cihazın deterjan almaması sorununun nedeninin bulunmasına yardımcı olabilir. Kullandığınız cihazı zaman zaman kontrol etmeniz yüksek verim ile kullanım elde etmeniz açısından önemlidir.

Çamaşır Makinesinin Deterjan Almamasının Nedenleri

Çamaşır makinesinde sistemsel sorunlar olması halinde de çamaşır makinesinin deterjanı almaması sorunu ortaya çıkabilir. Programlama sisteminde sorun olabileceği gibi seçtiğiniz programa göre fakları bölmelere deterjan koymanız gerektiğinden bu konuda özellikle doğru bölmeye deterjan koyduğunuzda emin olmanızın faydası bulunmaktadır.

Farklı özelliklere sahip olan çamaşır makinesi modelleri için deterjan bölümünü incelemeniz sorunu nasıl nedenini bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede yardım almadan da makinenizin sorunu kendi başınıza yapacağınız müdahale ile kolayca çözebilirsiniz. Aksi durumda anlamadığımız konularda mutlaka Beykoz Arçelik servisi çağrı merkezini arayıp yardım almanız makineye zarar verilmeden daha kısa sürede ve kaliteli şekilde çözüm üretilmesini sağlayacaktır.

Müşterilerimizin beyaz eşya cihazlarıyla ilgili her türlü sorunlarına çözüm olabilen kapasiteye sahip tecrübeli teknisyenlerimizle birlikte işbirliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kalite anlayışımızdan taviz vermeden gerekli donanımlara, teçhizatlara sahip olan bizler, müşterilerin beklentilerini en kısa sürede çözüm bulabilmek için gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetin en iyisini sizlere sunmak ve güvenilirlilik üzerine kurduğumuz prensiplerimizden taviz vermeden en iyi şekilde onarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetlerimizde tecrübeli ve deneyimli teknisyen ekip çalışması uygulayarak her konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Verilen ve yapılan değişen parçalarınıza 1 yıl garanti altına alıyor, sizlere en mükemmel onarımları vermek üzere teknolojiyle paralel çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucular, buzdolabı sesli çalışıyor şikayetlerinde ve diğer tüm şikayetleriniz için en ekonomik şekilde işlemlerinizi tamamlıyoruz.

YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:33

Güneş

05:22

Öğle

12:58

İkindi

16:50

Akşam

20:23

Yatsı

22:03

Öne Çıkan Haberler!X