Burcunuzun Şanslı Çiçeği Hangisi Biliyor musunuz? - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Burcunuzun Şanslı Çiçeği Hangisi Biliyor musunuz?
Burcunuzun Şanslı Çiçeği Hangisi Biliyor musunuz?
Burcunuzun Şanslı Çiçeği Hangisi Biliyor musunuz?
Eklenme :27 Ağustos 2017 17:49

İnsanlar ve çiçekler birbirlerine benzer. Her bir burç için tanımlanan önemli özellikler olduğu gibi, her burca özel Kütahya çiçekçi seçenekleri ve ona şans getirecek çiçekleri vardır. Burcunuzun şanslı çiçeği hangisi, öğrenmek ister misiniz?
Koç için Şanslı Çiçek
Koçlar ilgi odağı olmayı sevdikleri için Hanımeli çiçeği, çekici kokusu, canlı ve güzel görünümü ile onlara şans getirecektir.
Boğa Burcunun Şanslı Çiçeği
Fırtınalara direnen "Güller", Boğa burcu gibi güvenlik ve rahatlık isteyen güzel çiçeklerdir. Derin, yere kök salmış istikrarlı Boğalar için ideal eşleştirmedir.
İkizler için Şanslı Çiçek
Özgür İkizler için güzel, narin ve geniş alanlarda gelişen "Lavanta çiçeği" uyum ve şans anlamına gelir.
Yengeç Burcunun Şanslı Çiçeği
"Acanthus çiçekleri", Yengeçle özdeşleştirilir. Çok nadir bir çiçek olsa da benzerlerini Kütahya çiçekçi seçeneklerinde bulmak mümkün.
Aslan Burcunun Şanslı Çiçeği
Aslan gibi "Ayçiçeği" de kraliyet ailesindendir ve birbirlerine çok benzerlerdir. Ayçiçekleri, canlı renkleri ve gösterişli yapılarıyla Aslanlar gibi daima dikkatin merkezidirler.
Başak için Şans Getirecek Çiçekler
Başak için en iyi çiçekler parlak küçük çiçekler, örneğin "Buttercups-Düğünçiçeği" dir. Ayrıca, "Nergis", "Kasımpatı" ile de uyumludur.
Terazi için Şanslı Çiçekler
Armoni seven Terazi için "Çançiçeği" en şans getirecek çiçektir. Ancak "Yıldızpatı", "Ortanca", "Papatya" da Terazi burçlarının ruhuna hitap edecektir.
Akrep Burcuna Özel Gizemli Şans Çiçeği
Tıpkı insanların çekici Akreplerden uzak duramayacakları gibi, sürprizlerle dolu Krizantem çiçekleri de Akrep için özeldir.
Yay için Şanslı Çiçek
Bağımsız ve sempatik Yaylar, "Karanfil" ile iyi bir çift oluşturuyorlar. Her ikisinin de doğasında güç ve duyarlılık var.
Oğlak ve Şanslı Çiçekleri
Güç ve maddi kazanç, gerçek bir Oğlak kişiliğin özelliklerindendir. Bu nedenle, "Hercai Menekşe", "Trillium" gibi kompakt çiçekler onlara şans getirecektir.
Kova Burcunun Şans Çiçeği
Meraklı ve yaratıcı Kova ve "Orkide" harika bir çifttir. Doğada egzotik olan bu çiçekler, Kova insanları gibi türünün tek örneğidir.

Balık için Şanslı Çiçekler
Çarpıcı ve duyarlı Balık için çevrelerinden enerji alan "Nilüfer çiçeği" şans göstergesidir. Ayrıca Leylak, Orkide, Glayöl gibi çiçeklerle de şansı yakalayabilirler.
Her burcun özel bir çiçeği olsa da her çiçek zaten insanlar için bir şans değil midir? Dünyanızı daha şanslı ve güzel hale getirmek için çiçekler her yerdedir. Çiçekleri size daha da yakınlaştıran https://www.kutahyacicekci.com.tr/ web adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Çevrenizdekileri bir çiçekle bile mutlu ettikçe, şans şüphesiz sizden yana olacaktır.
 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:32

Güneş

05:21

Öğle

12:58

İkindi

16:50

Akşam

20:22

Yatsı

22:03

Öne Çıkan Haberler!X