BOŞ ZAMANLARINIZI İYİ DEĞERLENDİRİN - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
BOŞ ZAMANLARINIZI İYİ DEĞERLENDİRİN
BOŞ ZAMANLARINIZI İYİ DEĞERLENDİRİN
Eklenme :19 Mayıs 2017 10:27
BOŞ ZAMANLARINIZI İYİ DEĞERLENDİRİN
İnsanlar yoğun iş temposu için de zaten kısıtlı olan boş zanlarını en iyi şekilde nasıl değerlendirebilirim onu düşünmektedir. Boş zamanlarımızda genelde ülke olarak televizyon İzlemeyi genelde hepimiz çok severiz ancak televizyon karşısında boş zaman bulduğumuz zaman hangi kanala baksak istediğimiz bir şeyi bir türlü bulamamamız bizim için büyük bir can sıkıntısıdır. Hemen her insan için aynı olan bu durumdan kurtulmak için genel olarak çözüm bir ücretli kanal ile anlaşıp onların sunduğu filmleri izlemek olmaktadır. Oysa bunu daha iyi bir çözümü bulunmaktadır. Bu çözümde internet üzerinden film izlemek olmaktadır. Evet, internet üzerinden film izlemek çok kolay ve rahat olmaktadır. Hele birde bir smart TV yani internet alıcılı bir televizyonunuz varsa, televizyonun karşısına geçip dilediğiniz filmi kolaylıkla bulup izlemek daha net bir görüntü ile üstelik ayrı bir rahatlık verecektir. Üstelik bunun için ücret dahi ödememek bu işi daha keyifli hale getirecek bir durum olmaktadır.

Düşünsenize evinizde ister aileniz ile birlikte, istersen eniz eşiniz ile birlikte, isterseniz de tek başınıza rahat bir biçimde, bir yandan çayınızı ve ya kahvenizi yudumlarken hangi türden bir film izlemek istiyorsanız tam olarak o türden bir film bulup izlemek ne kadar hoş olur değil mi? Evet kendi televizyonunuzdan ya da telefonunuzdan hatta evindeki televizyonun internet alıcısı olmayan insanların telefon ekranını bile televizyona yansıtarak yine televizyondan rahat bir biçimde internet üzerinden film izlemenin keyfini çıkardıklarını dahi iyi bilmekteyiz. Siz rahat edin diye uğraşan se3rvisimiz sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden kolayca ulaşabildiğiniz internet sayesinde istediğiniz filmi bulup izlemek oldukça mümkün. İstediğiniz film şekil hangisi olursa olsun üstelik hiç fark etmez. Mesela, bir komedi filmi olsa da şöyle bozuk olan morallerimizi düzeltse dediğiniz anda internet üzerinden film izle komedi yazarak karşınıza çıkan yüzlerce komedi filmi arasından dilediğinize tıklayarak izlemek bu kadar basit bir durumdur.

Bugün baktığımız zaman hemen her insanın elinin altında bir internet ağı olmaktadır. İnternet günlük hayatımızda o kadar çok yer kaplar ki birçok işimizi o olmazsa eğer göremez gibi oluruz. Bu kadar çok yere sahip olan internete neden film izlemek içinde kullanmayalım ki. Bize her istediğimizi sunan internetin böyle bir konuda yardımcı olması birçok açıdan bizi rahatlatan bir durum olmaktadır. Biz hangi filmi izlemek istiyor ise o filmi kolayca bulup internet üzerinden izleme imkânına sahip olmaktayız. Bildiğimiz gibi özellikle korku filmleri 2017 yılında çok güzel senaryolar piyasaya sürmüştür ve bu filmleri televizyonda izlemek oldukça zor bir durumdur. Filmlerin gösterime daha yeni girmesi bu filmleri televizyon kanalında aranan ama bir türlü bulunmayanlar arsına sokar. Oysa internet üzerinden bu tip birçok filme yine bir tık ile ulaşmak mümkün
Televizyon kanallarının bu konuda yetersiz kaldığı ve bize tam olarak istediğimiz vermediği bilinmektedir. Böyle bir durumdan kurtulmak için ya bir ücretli kanal sağlayıcısı ile anlaşmak zorunda ve o kanal sağlayıcısına bir sürü para harcamak zorunda kalacağız ya da bu filmleri internet üzerinden üstelik biz ne zaman ne tür bir film istersek izleme imkânına sahip olacağız. Acaba bunlardan hangisi daha mantıklı. Bizce daha mantıklı olanı ikinci şık yani internet üzerinden bir bu filmleri kolayca izlemek olacaktır. İnternet üzerinden film izlemenin tek avantajı bu mu? Tabi ki hayır, bir diğer avantajı da bir film izlemek istiyorsunuz fakat hangi filmin sizin için daha doğru olduğunu bilmiyorsunuz. Bunun için internet üzerinden film izlemenin verdiği bir diğer avantaj ise filmi anlatan bir tanıtım yazısını kolayca bulup okuyarak, ya da filmin kısa özetini yine internet üzerinden bulup izleyerek seçtiğiniz filmin tam olarak istediğiniz film mi? Yoksa değil mi? Kararınızı kolayca vermeye yardımcı olur. İnternet üzerinde yani online film izlemenin büyük kolaylıklarını saymakla bitiremeyiz elbette, bu işin rahatlığını en iyi bu sistemi kullanarak anlarsınız. Bu sistem sayesinde sizde kanal kanal film aramaya son diyoruz. Dilediğiniz filmi, dilediğiniz yerden sadece bir tık ile izlemek için sizde internet üzerinden film izlemenin keyfine bakın.
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:33

Güneş

05:22

Öğle

12:58

İkindi

16:50

Akşam

20:23

Yatsı

22:03

Öne Çıkan Haberler!X