Belediye İlaçlama - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Belediye İlaçlama
Eklenme :14 Temmuz 2017 20:57
Yaşam, varlığın merkezindeki insanoğlu etrafında sürekli döngüsüne ara vermeksizin devam ediyor; sunduğu imkânlarla birlikte, yakasına olmayacak belalar yapıştırmaktan da geri durmuyor. Yaşam, evrenin kusursuz olgusu olarak, her canlıya hayat verme âli cenabı haktan da bir nebze olsun vazgeçmiyor. Kâinatın en şerefli varlığı insanın; dünyada güzelliklerle birlikte birçok sıkıntı ve sorunla da mücadele etmesi gerektiğini görüyoruz. Kimisinin; ekonomik, sağlık; kimisinin psikolojik vs başka türlü sorunları olmakta, her bir sorun da insan hayatını ister istemez olumsuz yönde etkilemektedir. İnsan hayatını olumsuz etkileyen durumlardan biri de birçok hastalığın sebebi haşerelerdir. Haşereler, oldukça fazla sayıda bulunmakta; kemirgenler ve böcekler olarak ikiye ayrılmaktadır. Böceklerin yaklaşık 2 milyon civarında türünün olduğu kabul edilmekte; kemirgenlerin de fazla sayıdaki varlıklarıyla birlikte genellikle fare türleri olarak karşımıza çıktığı görülmektedir. Hangi tür olursa olsun, haşerelerin hemen hepsi de sağlığımızın bir numaralı düşmanları olarak karşımıza çıkmakta; uzmanlar tarafından sıtma, tifüs, veba, anti virüs gibi salgın hastalıkların sebebi olarak kabul edilmektedir. Birçok zararlarıyla insanoğlunun baş düşmanları haşerelere karşı neyse ki Belediye İlaçlama​, size bir telefon kadar uzak. 

Uzmanlar; mücadelenin önemli olduğunu, daha da önemlisinin ‘mücadelenin şekli ve kimin tarafından yapıldığını’ işaret ederek, klasik market ilaçlarının pek de etkili bir mücadele sergilemeyeceğini belirtiliyor. Sağlık Bakanlığı tarafından profesyonel ilaçlama firmalarına verilen sertifikanın da oldukça önemli olduğunu vurgulayan uzmanlar; ayrıca yine bakanlığın kullanımına onay verdiği ve insan sağlığını olumsuz etkilemeyen ürünlerle mücadelenin yapılması gerektiğini kaydediyor. Uzun yıllardan beri sektöründe öncü firmalardan olan Belediye İlaçlama​nın​, bu konuda gereken bütün şartları ve donanımı bünyesinde barındırdığını biliyor muydunuz?

İnternet sitemizde mevcut adres ve telefonlarımızla bize ulaşarak gereken desteği alabilirsiniz. İlaçlama firmaları arasında kendine özel bir yer edinerek alanımızda saygın bir yere sahip olduğumuzun bilinmesini isteriz. Hem belediyemiz sınırları içerisindeki tüm mahallelere hem de İstanbul’un başka noktalarına verdiğimiz hizmetimiz ile halkımızın haşerelere karşı korunmasında öncü bir rol oynuyoruz. İnsan sağlığının bir numaralı düşmanı haşerelere karşı Belediye İlaçlama​nın​, istenilen her an yanınızda olduğunu lütfen unutmayın.
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:45

Güneş

05:27

Öğle

12:53

İkindi

16:43

Akşam

20:07

Yatsı

21:41

Öne Çıkan Haberler!X