Aviation lojistiği İşlemleri Nedir ve Nasıl Çalışır? - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Aviation lojistiği İşlemleri Nedir ve Nasıl Çalışır?
Aviation lojistiği İşlemleri Nedir ve Nasıl Çalışır?
 Aviation lojistiği İşlemleri Nedir ve Nasıl Çalışır?
Eklenme :13 Mart 2017 13:49
Aviation lojistiği İşlemleri Nedir ve Nasıl Çalışır?
Müşteri talep ve istekleri doğrultusunda geliştirilen yazılım programı olup güncel durumlar hakkında kısa sürede bilgi alırsınız. Aviation lojistiği ile tüm yüklemelerinizi rezervasyon aşamasından teslim edileceğe yere kadar takip eder ve güncel durumları hakkında da bilgi alırsınız. İnternet üzerinden size kullanıcı adı ile birlikte şifre verilir ve bu işlemlerle tüm yüklemeleri takip edersiniz.

Aviation lojistiği ve Faaliyet Alanı
Kargo, lojistik işlemleri Aviation lojistiği ile istediğiniz ülkeye gider ve projelendirilir. Tüm ürünleri yükler ve taşıtırsınız. İşlemleriniz incotermler ile projelendirilir. Ürünlerinizi isterseniz taşıma şeklinde yapabileceğiniz gibi dilerseniz kapıdan teslim, adrese teslim şeklinde de yapabilirsiniz. Hızlı, ekonomik ve güvenli taşıma sistemiyle maliyetten de kazanırsınız.

Aviation lojistiği ve Hizmetleri
Karayolu, havayolu ve deniz taşımacılığının yanı sıra fuar lojistiği desteği de alabilirsiniz. Kapalı kasa temini araçlar ile yüklemeleriniz güvenli şekilde tamamlanır. Yüklenecek ürünün türüne göre standart, yandan ve üstten yüklemeli tenteli araçlar kullanılır. Komple araç yükleme işlemlerindeyse her gün çıkışlı trigon lojistik hizmeti alırsınız.

Aviation lojistiği ve Misyonu
Müşteri odaklı çalışma prensibi dahilinde çalışılır ve ihtiyaçlara göre en uygun lojistik desteği sağlanır. İş birliği içinde beklentilerinize uygun işlemler kısa sürede neticelendirilir. Hizmet kalitesinden ödün verilmez ve takım ruhu çalışmasıyla işlem hızı sağlanır. Çevreci bir çalışma sistemi içinde olup, etik değerlere bağlılık önemlidir.

Kargo Lojistik İşlemleri Desteği
Katılacağınız seminer, fuar ya da kongre ve tüm benzeri tanıtım organizasyonlarında malzemelerinizin hepsi sorunsuz şekilde teslim edilir. Profesyonel bir çalışma ile organizasyon içinde bulunduracağınız malzemeler iletilir. Hava, deniz ve uluslararası taşımada güvenli lojistik desteğini alırsınız.

Aviation Lojistiği ve Destek Hizmetleri
Belgelerin düzenlenmesi, gümrük işlemleri, dahili taşıma hizmetleri, yükleme ve indirme birimi, paketleri açma ve konumlandırma hepsi sigorta dahilinde yapılır ve ürünleriniz zarar görmez. Depolama işlemleri ile birlikte gideceği yerde paket açma işlemleri de yapılır. Güvenli lojistik desteği ile ürünleriniz zarar görmez.

TRİGRON lojistik desteği ile hızlı, güvenilir taşıma ve yükleme işlemleri sayesinde ürünleriniz zarar görmez ve kısa sürede istediğiniz adrese gider. http://www.trigron.com.tr/ müşteri odaklı çalışma sistemi ile empati vizyonu çalışma desteğini size sunar. Kaliteli hizmet anlayışı ile yürütülen çalışmalar neticesinde ürünleriniz zarar görmez ve kısa sürede tüm organizasyon işlemleri yapılarak istediğiniz adrese teslim edilir. Müşteri memnuniyeti ile çalışmalar sürdürülür ve iş takibini her istediğiniz an yaparsınız.
 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

04:24

Güneş

05:54

Öğle

12:54

İkindi

16:38

Akşam

19:42

Yatsı

21:06

KONYA için hava durumu
parçalı bulutlu
22 °C
parçalı bulutlu
Nem:%32
Ruzgar:22 km/s
Basinc: 883 hPa
Öne Çıkan Haberler!X