Enerji Danışmanlığı – AFA Enerji - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi - Konya Haberleri,Son Dakika Haberler
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » YAŞAM

Enerji Danışmanlığı – AFA Enerji

 Enerji Danışmanlığı – AFA Enerji
Eklenme :04 Haziran 2018 17:20 / Güncellenme : 04 Haziran 2018 17:29

Günlük yaşamın her alanında en çok kullanılan enerji türü elektriktir. Evlerde, işyerlerinde ve araçlarda elektrikle çalışan çok sayıda cihaz bulunmakta, aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemleri elektrikle çalışmaktadır. Konutlarda ve işyerlerinde elektrik tüketiminin artması enerji giderlerinin de artmasına neden oluyor. Bu nedenle elektrik enerjisinde tasarruf önemli bir hale geliyor. Tüketim sırasındaki tasarruf yanında artık elektriği daha ucuza satın alarak da tasarruf yapılabilmektedir.  EPDK lisansına sahip tedarikçi firmalar daha düşük fiyatlarla abonelerine elektrik satıyor. Belirlenen limiti aşan aboneler Serbest Tüketici konumuna geliyor ve tedarikçisini seçme hakkına sahip oluyor. Ancak tüketicilerin sürekli güncellenen enerji piyasasını takip etmeleri kolay olmuyor. Ortaya çıkan risklerden ve fırsatlardan zamanında haberi olmuyor. Bu noktada enerji danışmanı abonelerin en az maliyetle ve kesintisiz enerjiden faydalanmasına imkân sağlayan danışmanlık hizmeti veriyor.

AFA Enerji olarak şirketlerin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve kurumsal stratejilerin oluşturulması konularında enerji danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Şirketlere enerjiyi ne zaman ve nasıl doğru kullanacakları konusunda yardımcı oluyoruz. Mevzuatla ilgili değişiklikleri zamanında abonelerimize iletiyor ve fırsatlardan yararlanmalarını sağlıyoruz. Sözleşmelerin hazırlanmasında destek oluyoruz. Enerji danışmanlık firmaları, tedarikçi firmalarla tüketiciler arasında bağlantı kuran firmalardır. Tüketiciler elektrik maliyetlerinin düşürülmesi yanında güvenli hizmet de almak ister. Enerji danışmanları tüketim faturalarını ve kullanım alışkanlıklarını inceleyerek işletme için en avantajlı çözümleri üretir. Elektrik tüketicileri sık sık değişen mevzuat nedeniyle de zarara uğruyor. Mevzuatı detaylarıyla inceleyen enerji danışmanları, işletmeleri bu risklerden koruyacak yeni çözümler üretiyor.

Ülkemizin farklı bölgelerinde faaliyet gösteren enerji danışmanlık şirketleri bulunuyor ve işletmelere enerji maliyetlerini düşürecek çözümler sunuyor. AFA Enerji de Türkiye çapında birçok kuruma enerji danışmanlığı hizmeti veriyor. Danışmanlık hizmetlerimiz enerji satın almaktan, faturaların kontrol ve takibine, elektrik arzında yaşanan aksaklıkların şirkete verdiği zarar konusunda hak arama gibi geniş bir alanı kapsıyor. Bu kapsamda lisanslı tedarikçi firmalardan abonelerimiz için fiyat teklifi vermelerini sağlıyoruz. İşletmenizin mevzuat değişikliklerinden dolayı zarar görmesini önlüyoruz. İşletme tesislerinizdeki ihtiyacı analiz ederek işletmenizin yararına olacak uygulamaları belirliyoruz. Enerji piyasasındaki hızlı değişimlerle ortaya çıkan riskleri ve fırsatları takip ederek müşterilerimizin hazır olmasını sağlıyoruz.  Enerji nakilleri nedeniyle ortaya çıkan haksız fatura bedelleri, işletmeyi zarara uğratacak haksız uygulamalarda abonelerin haklarını koruyacak danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Amacımız elektrik kullanıcılarının en az maliyetle kesintisiz enerjiden yararlanmalarını sağlamaktır.
Detaylı bilgi için AFA Enerji web sitemizi : www.afaenerji.com ziyaret ediniz…
 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

YORUMLAR

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

05:24

Güneş

06:45

Öğle

13:02

İkindi

16:28

Akşam

19:10

Yatsı

20:26

Öne Çıkan Haberler!X