Anasayfa Güncel Ekonomi Spor Siyaset 3.Sayfa Eğitim Yaşam Dünya Sağlık Teknoloji Bunları Biliyor musunuz?

Ribat’tan KONTV’ye anlamlı ziyaret

01.12.2022 13:56:00
Yaptığı yardım ve hizmetlerle 3 kıtada 39 ülkede ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Ribat Eğitim Vakfı yöneticileri Anadolu Medya Grubu ziyaret etti. ANMEG Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Tatlısu, Ribat yöneticilerini makamında ağırladı.
Merkezi Konya’da bulunan Ribat Eğitim Vakfı ve Ribat İnsani Yardım Derneği, 3 kıta 39 ülkede gerçekleştirdiği faaliyetlerle mazlumların yanında olmaya devam ediyor.
Her daim yetimlerin, engelli, yatalak ve kimsesizlerin yanında olan vakıf, nakdi ve gıda yardımlarının yanı sıra Kur’an nüshası dağıtımları da gerçekleştiriyor.
Milletin kanalı KONTV’de zaman zaman yürütülen faaliyetleri ekranlarında izleyicileriyle buluşturuyor.
Bu kapsamda Konya’nın manevi mimarlarından olan Ribat Eğitim Vakfı Onursal Başkanı Abdullah Büyük Hoca, 30 yıldan bu yana aynı dava ve kararlılıkla hizmetlerini sürdüren KONTV’ye teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette Ribat İnsanı Yardım Derneği Başkanı Seyit Duman ile Ribat Eğitim Vakfı Başkan Yardımcısı Abdullah Çay’da eşlik etti. 
ANMEG Yönetim Kurulu Başkanvekili Mustafa Tatlısu’ya teşekkür plaketi sunan Abdullah Büyük Hoca, 30 yıllık yayın hayatı boyunca istikametinden vazgeçmeyen, dik duruşla her daim milletin ve milli iradenin yanında yer alan başta ANMEG yöneticileri ve çalışanlarına teşekkür etti.

 
 
 
 
 

DİĞER HABERLER