ANASAYFA Güncel Ekonomi Spor Siyaset Eğitim Yaşam Dünya Kültür-Sanat Sağlık Teknoloji

Resim Yükleme Sitesi

25.09.2019 11:27:00

Bir fotoğrafı veya galeriyi arkadaşlarınızla, ailenizle, mesaj panosuyla ve hatta tüm Internet ile paylaşmak istediğinizde, bir resim barındırma sitesi dosyalarınızı yüklemek, depolamak ve paylaşmak için en iyi yoldur.  Bu sebepten dolayı resim yükle ve paylaş tarzında sitelere ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak, hepsi farklı özelliklere sahip birçok resim barındırma sitesi var. Sizin için en iyi site, kaç fotoğraf yüklemeniz gerektiğine, yüklemek için ne kadar zaman harcamak istediğinize ve fotoğrafları yükleme nedeninize bağlı olacaktır.

Hızlı Resim Yükleme
Flash Resim, çok sayıda yüksek kaliteli fotoğrafı yüklemek için en iyi resim barındırma hizmetlerinden biridir. Site otomatik bir yedekleme özelliğine sahip olduğundan, hiçbir fotoğrafınızı kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Fotoğraflarınızı düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlar ve görsel olarak kolayca eski fotoğraflarınızı kolayca bulabilirsiniz. Hızlı resim yükle platformu daha fazla kullandıkça, fotoğraf alışkanlıklarınızı tanıyacak ve fotoğraflarınızı otomatik olarak sıralamayı öğrenerek fotoğraflarınızı düzenli tutmak için yapmanız gereken iş miktarını azaltacaktır.

Bir akıllı telefon veya çek ve çek kamerasıyla çektiğiniz fotoğraflar için sınırsız ücretsiz depolama alanı sunar. DSLR fotoğraf makinesindeki fotoğraflar için depolama alanınızı site üzerinden kullanabilirsiniz. PNG'ler, JPG'ler ve GIF görüntüleri gibi çeşitli dosya adı biçimleri yükleyebilirsiniz.

Resim Paylaşma Linki
Fotoğraf yüklemek için bir hesap oluşturmanız gerekmez, böylece paylaşmak için hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraf yükleyebilirsiniz. Bir fotoğraf yüklemek için, görüntüyü seçmeniz, isterseniz etiket ekleyebilmeniz ve fotoğrafın boyutunu belirlemeniz yeterlidir. Daha fazlasına ihtiyaç duymazsınız çünkü, resim paylaş özelliği sayesinde kolaylıkla işlemlerinize devam edebilirsiniz. Her yerde bir fotoğrafı paylaşmak için kullanabileceğiniz bir bağlantı elde edersiniz.

Kullanılacak görüntüleri yüklemek için bir hesap oluşturmanız gerekmez, ancak fotoğraflarınızı herkese açık veya özel yapabilirsiniz. Bir fotoğraf editörü ve görüntü yeniden boyutlandırıcı kullanın ve fotoğraflarınızı albümler halinde düzenleyebilirsiniz. Site doğrudan bağlantı sağlamaz, ancak resim URL’sini kopyalamak için fotoğraflarınıza sağ tıklayabilir veya yüklemelerinizi sosyal medya sitelerine göndermek için sitenin sosyal paylaşım düğmelerini kullanabilirsiniz.
 

DİĞER HABERLER