ANASAYFA Güncel Ekonomi Spor Siyaset Eğitim Yaşam Dünya Kültür-Sanat Sağlık Teknoloji

Konya SMMMO’da ileri düzey Excel eğitimi

08.11.2019 12:29:00
Konya Mali Müşavirler Odasının üyelerine ve stajyerlerine yönelik eğitim faaliyetleri “İleri düzey Excel” eğitimiyle devam ediyor.
Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız...
Konya Mali Müşavirler Odası hizmet binasında bulunan bilgisayar laboratuvarında gerçekleştirilen eğitimi ziyaret eden ve eğitime katılan meslektaşlarıyla sohbet eden Başkan Abdil Erdal; ”Meslektaşlarımıza yönelik hazırlamış olduğumuz eğitim faaliyetlerine hızla devam ediyoruz. 6-7-8 Kasım tarihlerinde oda binamızdaki Bilgisayar sınıfımızda 2 gruplu ileri düzey Excel eğitimini gerçekleştiriyoruz. Bu gruplardan sonra da Excel eğitimlerimizi periyodik olarak açmayı hedefliyoruz. Mali Müşavirlik mesleği bilişimle iç içe olan bir meslek. Excel konusu da meslektaşlarımız açısından oldukça önemli. Eğitim bitiminde kursiyerlerimize sertifikalarını vereceğiz. Önümüzde ki dönemde de Excel eğitimi gibi mesleki açıdan önemli olan tüm eğitimleri açmayı istiyoruz” şeklinde belirtti.

Eğitime katılan kursiyerler ise düzenlenen Excel eğitiminden oldukça memnun kaldıklarını belirterek ileri düzey Excel eğitimi için Oda yönetimine teşekkürlerini iletti.

DİĞER HABERLER