ANASAYFA Güncel Ekonomi Spor Siyaset Eğitim Yaşam Dünya Kültür-Sanat Sağlık Teknoloji Bunları Biliyor musunuz?

Başkan Tutal: Kararlılığımız devam ettiği sürece başaracağız

25.01.2021 16:08:00
Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirler ve sıkı denetimler sonucu Seydişehir’de koronavirüs vakaları en aza indi. Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, alınan tedbirlerin olumlu sonuçlar verdiğini söyledi.
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, alınan tedbirlerin olumlu sonuçlar verdiğini söyledi. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Tutal, şu ifadelere yer verdi:"Alınan tedbirlerle birlikte ilçemiz genelinde vaka sayılarımızda gözle görülen bir düşüş yaşandı. Şükürler olsun ki günlük 80 ila 100 arasında değişen vaka sayımız, şu an bazı günler 5-10 bazı günler hiç olmamak kaydıyla seyrine devam ediyor. Bunu korumak ve sona gelmek bizim elimizde, alınan önlemlere ve kurallara uyduğumuz sürece inşallah güzel günlere daha da yaklaşıyoruz"

Sağlık çalışanlarının aşılama çalışmalarının tamamlandığını da belirten Tutal: "Ülkemiz genelinde olduğu gibi ilçemizde de sağlık çalışanlarımızın aşılama süreci tamamlandı. Aşılama programına göre aşılama süreci aynı hassasiyetle devam edecek. Aşılama süreci devam ederken tedbirlerimize ve uygulamalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Kaymakamlığımız, Belediyemiz, İlçe Emniyet Müdürlüğümüz, Pandemi Kurulumuz denetimlerine taviz vermeden devam ediyor. Hemşehrilerimiz de bu kurallara ve tedbirlere hassasiyet göstermeye devam ediyor. İlçe sakinlerimize gösterdikleri hassasiyetten dolayı ayrıca teşekkür ediyorum" dedi. 

DİĞER HABERLER