ANASAYFA Güncel Ekonomi Spor Siyaset Eğitim Yaşam Dünya Kültür-Sanat Sağlık Teknoloji

Başkan Tutal’dan İlçe Emniyet Müdürü Arıcı’ya ziyaret

09.08.2020 11:47:00
Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, Seydişehir'e İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Cevdet Arıcı'ya hoşgeldin ziyaretinde bulundular.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, geçtiğimiz günlerde Seydişehir İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir’in yerine atanan Cevdet Arıcı’yı makamında ziyaret ederek hoş geldin ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Seydişehir’in kültürel ve sosyal anlamda güzel bir şehir olduğunu ifade eden Başkan Tutal, Emniyet Müdürlüğü ile her zaman birlik ve beraberlik içerisinde bir çok projeye imza attıklarını ve birlikte çalışmaya hazır olduklarını kaydetti. 

Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizin huzuru, güveni ve refahı için çalışacağız. Her zaman emniyet güçlerimizin yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Ülkemizin huzurunu bozmak isteyen şer odaklarına asla fırsat vermeyeceğiz. İlçemizde birçok başarılı işlere imza atacağınızdan şüphemiz yok, yeni görevinizde başarılar dilerim” dedi.

Seydişehir’e gelmeden önce görev yaptığı bölgelerde başarılı çalışmalara imza attıklarını kaydeden İlçe Emniyet Müdürü Cevdet Arıcı;” Seydişehir halkının güven ve huzuru için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalıştığım her bölgede halkla iç içe olduk. Seydişehir halkına da kapılarımız her zaman açık “dedi.

DİĞER HABERLER