Anasayfa Güncel Ekonomi Spor Siyaset 3.Sayfa Eğitim Yaşam Dünya Sağlık Teknoloji Bunları Biliyor musunuz?

Başkan Pekyatırmacı esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi

27.01.2023 15:55:00
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma Buluşmaları kapsamında Fatih Mahallesi Gülbey Camii'nde mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, her hafta farklı bir camide gerçekleştirdiği Cuma Buluşmaları ile mahalle sakinlerinin görüş ve önerilerini almaya devam ediyor. İstişarelerin ve görüş alışverişlerin temel alındığı Cuma Buluşmalarının bu haftaki adresi Fatih Mahallesi oldu. Başkan Pekyatırmacı, Gülbey Camii'nde kılınan namazın ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'ya, Ak Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Ali Dığrak, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Selçuklu Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Avcıoğlu, Fatih Mahalle Muhtarı İzzet Karaduman eşlik etti.
Selçuklu'da çok geniş bir yüz ölçümde hizmet ürettiklerini ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, "İlçemize şehre değer katan prestijli eserler kazandırmanın yanında altyapı, yeşil alan ve imar uygulamaları daha modern bir Selçuklu oluşturduk. Hemşehrilerimize sosyal, kültürel, sağlık ve eğitim alanında önemli hizmetler sunduk. İnşallah bundan sonra da hemşerilerimizle olan gönül bağımızı daha da güçlendirerek ilçemize güzel hizmetler kazandırmanın gayretinde olacağız. Tek amacımız Selçuklu halkına daha iyi hizmet sunmak" dedi.

DİĞER HABERLER